Automatyczna suszarka do rąk z ABS Biała
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Automatyczna suszarka do rąk wykonana z tworzywa ABS
Jest to prosty, podstawowy model suszarki charakteruzyjący się niską ceną
Cechy i zalety produktu:
- 20-30 sekundowe suszenie rąk,
- Moc 1800W
- Nadmuch 12m/s
- Automatyczne działanie na fotokomórkę.
- Ochrona IPX1
| Obudowa | Tworzywo ABS |
|---|---|
| Wykończenie | Biała |
| Działanie | Na fotokomórkę |
| Wymiary | 240x240x200 mm |
| Napięcie | 220 – 240 V, 50 Hz |
| Moc całkowita | 1800 W |
| Prędkość powietrza | 43,2 km/h |
| Czas suszenia | 20-30 s |
