Automatyczna suszarka do rąk ze stali nierdzewnej
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Automatyczna suszarka MBPA4S to niezastąpione urządzenie będące uzupełnieniem każdej łazienki użytku publicznego. Obudowa oferowanej suszarki została wykonana z odpornej na wilgoć i korozję stali nierdzewnej AISI 304 o grubości powłoki wynoszącej 1,2 mm. Wyróżnia się wysoką odpornością na akty wandalizmu.
Suszarka MBPA4S jest produktem higienicznym, jej uruchomienie nie wymaga bezpośredniego kontaktu dłoni użytkownika. Wbudowana fotokomórka uruchamia się w momencie zbliżenia rąk. Całkowita moc działania suszarki wynosi 1250W, niemniej suszarka posiada wiele trybów pracy w tym tryb ECO, dzięki czemu moc suszarki obniża się do 400W.
Wspomniana moc znamionowa prezentowanej suszarki szczelinowej wynosi 1250W, przy czym prędkość wydmuchiwanego powietrza wynosi do 378 km/h. Czas pojedynczego suszenia wynosi od 7 do 12 sekund, przy czym temperatura powietrza jest regulowana przyciskiem.
Cechy i zalety produktu:
- 7-12 sekundowe suszenie rąk, idealna w dużym natężeniu ruchu
- Niski poziom hałasu
- Trwała i odporna na akty wandalizmu
- Współczesny i elegancki wygląd
- Automatyczne działanie na fotokomórkę.
- Obudowa wandaloodporna
- Trwała, klasyczna konstrukcja
- Nowoczesny i elegancki wygląd. Suszarka pasująca do każdego wykończenia toalet
- Łatwy montaż, tylna część obudowy nie wymaga zdejmowania w celu instalacji
| Obudowa | Stal nierdzewna AISI 304 |
|---|---|
| Wykończenie | Matowe |
| Działanie | Na fotokomórkę |
| Wymiary | 282x240x174 mm |
| Napięcie | 220 – 240 V, 50 Hz |
| Moc całkowita | 1250 W |
| Prędkość powietrza | 324 km/h |
| Czas suszenia | 7-12s |
