Ciśnieniomierz aut/nadgarstkowy NISSEI WS-C2
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Funkcje WS-C2:
- Cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy z automatycznym pompowaniem.
- Pomiar w trakcie pompowania.
- Skanowanie o wysokiej rozdzielczości.
- Wskaźnik AFIB.
- Określanie сiśnienia tętna.
- Wskaźnik arytmii.
- Mankiet w kształcie „M”
- Mankiet ukształtowany odpowiednio do obwodu nadgarstka (12.5-22.5 cm).
- Klasyfikacja wg skali WHO.
- Kontrola prawidłowego założenia mankietu.
- Wzkaźnik zakłóceń.
- Podwójna 60-komórkowa pamięć z funkcją wyliczania średniej porannej/wieczornej wartości.
Charakterystyka techniczna
| Metoda pomiaru | Oscylometryczna |
| Miejsce założenia mankietu | Nadgarstek |
| Typ ciśnieniomierza | Automatyczny |
| Pompowanie | Automatyczny |
| Wybór ciśnienia w mankiecie. | Automatyczny |
| Pamięć na wyniki pomiarów | 2 х 60 |
| Średnia wartość pomiarów | tak |
| Zapis wyniku pomiaru pulsu | tak |
| Do edycji pamięci | tak |
| Zastosowany system | HiRS (High Resolution Scanning) |
| Wyświetlacz | LCD |
| Jednoczesne wyświetlanie ciśnienia i tętna | tak |
| Wyświetlanie daty i godziny | tak |
| Rodzaj mankietu | Mankiet M-Cuff |
| Rozmiar mankietu | 12,5 - 22,5 cm |
| Materiał mankietu | Nylon |
| Zakres pomiaru
cisnienie
tetno
|
40-250
30-199
|
| Granica bledu pomiaru
cisnienie w mankiecie
tetno
|
±3 mmHg
±5 %
|
| Warunki eksploatacji urzadzenia
temperatura
wilgotnosc wzgledna
|
od 10˚C do 40˚C
85% i mniej
|
| Zasilanie | 2х1.5V (ААА) |
| Waga, g | 100 |
| Wymiary gabarytowe | 64,0 х 88,0 х 26,4 mm |
| Zawartość kompletu | jednostka elektroniczna z mankietem, baterie – 2 szt., etui, instrukcja obsługi, opakowanie. |
| Producent | Nihon Seimitsu Sokki Co., Ltd. |
To jest wyrób medyczny. Korzystaj z niego zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą.
- Produkt posiada deklarację producenta odnośnie zgodności z dyrektywami UE oraz oznakowanie CE.
- Produkt posiada oznakowania oraz etykietę/instrukcję w języku polskim
