Ciśnieniomierz automatyczny NISSEI DSK-1011
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ciśnieniomierz automatyczny naramienny NISSEI DSK-1011
Funkcjonalny i nowoczesny – automatyczny ciśnieniomierz elektroniczny
Funkcje:
- Ciśnieniomierz automatyczny na ramię.
- Automatyczny pomiar.
- Pomiar w trakcie pompowania
- Określanie сiśnienia tętna.
- Wskaźnik arytmii.
- Mankiet standardowy (22-32 cm).
- Klasyfikacja wg skali WHO.
- Określanie zakłóceń.
- Dwa bloki pamięci po 60 komórek w każdym + wartość średnia.
- Tryb spersonalizowany
- W komplecie zasilacz.
- Gwarancja: 5 lat
Nagrodzony znakiem jakości Europejskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego.
POMIAR W TRAKCIE POMPOWANIA Fuzzy Measurement
- szybki i komfortowy pomiar ciśnienia i pulsu w trakcie pompowania mankietu.
| Metoda pomiaru | Oscylometryczna |
| Miejsce założenia mankietu | Ramię |
| Typ ciśnieniomierza | Automatyczny |
| Pompowanie | Automatyczny |
| Wybór ciśnienia w mankiecie. | Automatyczny |
| Pamięć na wyniki pomiarów | 2 х 60 |
| Średnia wartość pomiarów | tak |
| Zapis wyniku pomiaru pulsu | tak |
| Do edycji pamięci | tak |
| Zastosowany system | Fuzzy Measurement |
| Dźwiękowa sygnalizacja etapów pomiaru | tak |
| Wyświetlacz | LCD |
| Jednoczesne wyświetlanie ciśnienia i tętna | tak |
| Wyświetlanie daty i godziny | tak |
| Rozmiar mankietu | 22-32 cm |
| Materiał mankietu | Nylon |
| Zakres pomiaru
cisnienie
tetno
|
40-250 mmHg
40-160 1/minute
|
| Granica bledu pomiaru
cisnienie w mankiecie
tetno
|
±3 mmHg
±5 %
|
| Warunki eksploatacji urzadzenia
temperatura
wilgotnosc wzgledna
|
od 10˚C do 40˚C
85% i mniej
|
| Zasilanie | 4х1.5V (АА) lub zasilacz (6V, 1.0 A) |
| Gniazdo do podłączenia zasilacza | tak |
| Waga, g | 406 |
| Wymiary gabarytowe | 115 x 115 x 65 mm |
| Zawartość kompletu | jednostka elektroniczna, mankiet (w tym przewód powietrza i złączka), baterie - 4 szt., zasilacz, kieszeń, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, opakowanie. |
| Producent | Nihon Seimitsu Sokki Co., Ltd. |
To jest wyrób medyczny. Korzystaj z niego zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą.
- Produkt posiada deklarację producenta odnośnie zgodności z dyrektywami UE oraz oznakowanie CE.
- Produkt posiada oznakowania oraz etykietę/instrukcję w języku polskim
