Dozownik mydła 200ml Połysk
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dozownik do mydła w płynie to uniwersalny produkt mogący być wykorzystany w pomieszczeniach sanitarnych, toaletach i innych miejscach użytku publicznego. Obudowa dozownika C7006 została wykonana ze stali nierdzewnej.
Pojemność dozownika to 200 ml (wewnętrzny pojemnik), natomiast jego całkowity wymiary to 85x200mm, przy czym jego średnica wynosi 63mm. Dozowniki ze stali nierdzewnej idealnie nadają się do pomieszczeń narażonych na wilgoć. Najczęstszymi miejscami występowania dozowników typu C7006 to szpitale, przychodnie, urzędy, baseny, i inne miejsca publiczne, narażone na duże natężenie ruchu.
Cechy i zalety produktu:
- Wykończenie stal nierdzewna
- Opcja wykończenia: POŁYSK
- Przeznaczony do montażu ściennego
- Owalny kształt
- Niewielki rozmiar pasujący do małych pomieszczeń
- Wandaloodporna konstrukcja
- Odporność na korozję
- Wewnętrzny zbiornik na mydło w płynie bądź mydło w pianie
| Pojemność | 200 ml |
|---|---|
| Obudowa | Stal nierdzewna AISI 304 |
| Wykończenie | Połysk |
| Uzupełnianie | Z opakowania zbiorczego |
| Wymiary | 85x200 mm |
| Średnica | 63 mm |
| Montaż | Ścienny |
| W komplecie | Zestaw montażowy |
