Dozownik mydła w płynie ze stali nierdzewnej 1,2l MAT
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Dozownik mydła w płynie w obudowie ze stali nierdzewnej.
✅ W środku dozownika znajduje się plastikowy pojemnik na mydło o pojemności 1,2L.
✅ Wlew otwierany jest przez dołączony specjalny kluczyk.
✅ Nie wymaga drogich wkładów na mydło.
✅ Z przodu dozownika znajduje się okienko do podglądu pozostałej ilości mydła.
Wersja wykończenia:
- Mat

Cechy i zalety produktu:
- W całości wykonany ze stali nierdzewnej
- Wystająca pompka – intuicyjne korzystanie z dozownika
- Okienko do podglądu ilości mydła
- Zaokrąglone kształty
- Pasuje do każdej łazienki
- Plastikowy pojemnik na mydło
| Pojemność | 1,2 L (1200 ml) |
| Obudowa | Stal Nierdzewna 1.2 mm grubości |
| Wykończenie | Mat |
| Materiał | AISI304 |
| Uzupełnianie | Z opakowania zbiorczego |
| Zamknięcie | Na kluczyk |
| Wymiary | 121 x 206 x 160 mm |
| Okienko | Tak |
| Montaż | Naścienny |
| Plastikowy pojemnik na mydło | Tak |
| W zastawie | Zestaw montażowy, kluczyk |
