Drążek zasłony prysznicowej 90/90 cm Ø25 BIAŁY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Drążek zasłony prysznicowej mocowany do ściany 90/90 cm Ø25 mm BIAŁY
Prezentowany produkt jest to wysokiej jakości drążek wspomagający osoby niepełnosprawne oraz wszystkie te, które mają potrzebę wsparcia ruchowego, w pokonywaniu a wręcz likwidacji barier architektonicznych występujących w toaletach i łazienkach.
Drążek jest wykonany z wysokiej jakości stali węglowej, emaliowanej proszkowo na biało o średnicy rurki 25 mm
- Do zastosowania w strefie prysznicowej
- W połączeniu z bezprogowym brodzikiem stanowi optymalne rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych
- Wykonany z wysokiej jakości stali węglowej
- Wariant wykończenia powierzchni - emaliowana proszkowo na biało
- Podkładki silikonowe niwelujące wszelkie nierówności powierzchni
- Maksymalny udźwig 120 kg
- Do montażu ściennego
- Zestaw montażowy (wkręty, podkładki, kołki rozporowe, zaślepki) w komplecie
- Łatwe w utrzymaniu czystości
- Produkt idealnie sprawdzający się w miejscach użytku publicznego
- Atest Polskiego Zakładu Higienicznego
- Deklaracja zgodności CE
- Krajowa Deklaracja Właściwości Użytkowych
| Materiał | Stal węglowa |
| Wykończenie | Malowany proszkowo na kolor biały |
| Rodzaj powłoki | Farba poliestrowa |
| Grubość powłoki | 120 µ |
| Typ poręczy | Drążek prysznicowy |
| Długość poręczy | 900 x 900 mm |
| Średnica rurki | Ø 25 mm |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Średnica otworów | Ø 6,5 mm |
| Ilość otworów mocujących | 4 |
| W zestawie | Wkręty 6x70mm, kołki 8x65 mm |


