Irygator przenośny AQUAJET LD-A3 (Niebieski)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przenośny Irygator z systemem DAF®
Funkcje:
- Unikalny System DAF® pozwala na korzystanie z dołączonego standardowego zbiornika lub innego dowolnego pojemnika na wodę. Jeżeli pojemność standardowego zbiornika nie jest wystarczająca, umieść przewód urządzenia w innym pojemniku np.: kubku lub szklance.
- Masaż dziąseł i całej jamy ustnej, poprawia krążenie i zapobiega krwawieniu dziąseł.
LD-A3 posiadając małe wymiary zapewnia wygodę i komfort użytkowania w podróży. Pomimo kompaktowych rozmiarów Przenośny Irygator Jamy Ustnej LD-A3 nie ustępuje modelom stacjonarnym. - Akumulator można ładować z dowolnego źródła zasilania ze złączem USB.
- Akcesoria są łatwe do przechowywania w dołączonym zbiorniku.
- Pojemnik jest łatwy do napełnienia w każdych warunkach.
- Efektywnie oczyszcza oraz masuje dziąsła i całą jamę ustną, wymywa resztki jedzenia z przestrzeni między zębowej oraz usuwa osad nazębny.
- Zapewnia maksymalną ochronę protez i koron, zapobiega rozwojowi chorobotwórczej mikroflory i procesom zapalnym w styczności protezy i korony z błoną śluzową jamy ustnej, której czyszczenie konwencjonalnymi środkami jest wręcz nieosiągalne.
- Kolor obudowy – NIEBIESKI.
- Gwarancja 2 lata
Funkcje | |
|---|---|
| Model | LD-A3 |
| Ciśnienie wody | max 900 kPa, min 500 kPa |
| Regulacja сiśnieniа | 2 pozycje (średnia, silna) |
| Pojemność zbiornika | 160 ml |
| Max. operating time | 5 min. |
| Nasadki w komplecie | 2 szt. (LD-SA01, LD-SA05) |
Inne | |
| Waga | 350 g |
| Wymiary, mm | 54.5x50x220.5 mm |
| Zasilanie | 100-240V ~50/60Hz |
| Częstotliwość pulsacji | 1500 imp./min. |
