Krzesełko prysznicowe uchylne z nogą
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Krzesełko dla niepełnosprawnych prysznicowe uchylne z nogą
Prezentowane krzesełko ma zastosowanie w strefie prysznicowej. Jego niezawodny element to rurka, która jest wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304 o średnicy 25 mm. Produkt, dzięki swej budowie, ma możliwość odchylania do góry.Ta cecha powoduje zwiększenie powierzchni manewrowe.
Do produkcji siedziska 501AN została wykorzystana rurka o średnicy 25 mm, przy grubości ścianki rurki 1,5 mm. Wymiary siedziska wynoszą 450x440 mm, natomiast długość podpory pozwala na zamontowanie krzesełka na wysokości 46 cm. Maksymalny udźwig całości to 200 kg.
Cechy i zalety produktu:
- Dostępne dwie opcje wykończenia: w połysku (PSP 501AN) bądź w macie (PSM 501AN)
- Gładkie krawędzie zapobiegające przypadkowemu zahaczeniu, skaleczeniu się
- Dołączona podpora
- Możliwość swobodnego uchylenia do góry
- Maksymalny udźwig 200 kg
- Wykonanie ze stali nierdzewnej AISI 304, odpornej na korozję, rdzę oraz niektóre kwasy
- Możliwość montażu w pomieszczeniach narażonych na wilgoć
- Zestaw montażowy w komplecie
- Nakrętki kołpakowe ze stali nierdzewnej
- Łatwe w utrzymaniu czystości
- Atest Polskiego Zakładu Higienicznego
- Deklaracja zgodności CE
- Krajowa Deklaracja Właściwości Użytkowych
| Materiał | Stal nierdzewna AISI 304 |
|---|---|
| Wykończenie | Połysk (PSP 501AN) lub Mat (PSM 501AN) |
| Grubość ścianki rurki | 1,5 mm |
| Typ | Uchylne z nogą |
| Wymiary | 450x440x400 mm |
| Wysokość montażowa | 460 mm |
| Średnica rurki | Ø 25 mm |
| Wymiary podstawy mocującej | 100x150 mm |
| Maksymalne obciążenie | 200 kg |
| Średnica otworów | Ø 12 mm |
| Ilość otworów mocujących | 10 |
| W zestawie | Wkręty 8x100 mm, kołki 12x100 mm |
