Lampa biurkowa OSLO Czarna-Grafit
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa biurkowa OSLO Czarna-Grafit
✅ Rodzina OSLO to seria lamp zainspirowanych geometrią, reprezentujących totalny minimalizm.
✅ Jej sekret tkwi w maksymalnie oszczędnej formie, chłodzie metalu, gładkich powierzchniach i jednolitej kolorystyce, które zachwycają miłośników porządku, prostoty i harmonijnych form.
✅ Paradoksalnie, to właśnie nietuzinkowa prostota serii OSLO sprawia, że wyróżnia się w zaskakujący sposób i nie pozostawia obojętnym.
✅ Doskonale wpisuje się w różne aranżacje, szczególnie w stylu nowoczesnym, a swoją surowością jest w stanie przełamać inne style, tworząc unikalny efekt.
✅ Rodzina OSLO to przykład siły i potencjału płynącego z najprostszych rozwiązań.
✅ Produkt jest w 100% polskim wyrobem, co gwarantuje wysoką jakość wykonania.

| Materiał dominujący | Szkło, metal |
| Kolor dominujący | CzarnyGrafit |
| Wysokość | 50 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Szerokość podstawy | 20 cm |
| Wysokość regulowana | Nie |
| Rodzaj żarówki | E14 (mały gwint) |
| Ilość żarówek | 1-punkt |
| Maksymalna moc żarówki | 10W |
| Osłona żarówki | Szkło |
| Klosz | śr. 15 cm |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Dowód zakupu | Faktura / paragon |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |
