Lampa nocna z abażurem ASPEN czarna/złota
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa nocna z abażurem ASPEN czarna/złota
✅ Seria lamp ASPEN to wyraz minimalistycznego piękna w stylu skandynawskim.
✅ Jej metalowy korpus w połączeniu z subtelnym abażurem tworzy liniowy, elegancki design, który doskonale komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami.
✅ ASPEN to nie tylko lampa, to harmonijne połączenie funkcjonalności i estetyki, idealne do wprowadzenia do przestrzeni domowej delikatnej atmosfery skandynawskiego designu.

| Materiał dominujący | Tkanina, metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Wysokość | 35 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Szerokość podstawy | 15 cm |
| Wysokość regulowana | Nie |
| Rodzaj żarówki | E27 (duży gwint) |
| Ilość żarówek | 1-punkt |
| Maksymalna moc żarówki | 15W |
| Osłona żarówki | Abażur |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Dowód zakupu | Faktura / paragon |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |
