Lampka nocna NOVA LN2 Czarna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampka nocna NOVA LN2 Czarna
✅ Lampka nocna NOVA to doskonały wybór dla miłośników nowoczesnego designu.
✅ Jej ciekawa forma i uniwersalny styl pozwalają na łatwe dopasowanie do różnych aranżacji wnętrz.
✅ Doskonale oświetla pomieszczenie, tworząc przyjemną atmosferę.
✅ Delikatne klosze dodają subtelności i elegancji - do wyboru różne kolory.
✅ Ta lampa będzie piękną ozdobą zarówno w salonie, jak i sypialni.
✅ Produkt wykonany w 100% w Polsce, gwarantując doskonałą jakość wykonania.

Cechy i parametry:
| Materiał dominujący | Szkło, metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Wysokość | 42 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Szerokość podstawy | 20 cm |
| Wysokość regulowana | Nie |
| Rodzaj żarówki | E14 (mały gwint) |
| Ilość żarówek | 2-punkty |
| Maksymalna moc żarówki | 10W |
| Osłona żarówki | Szkło |
| Klosz | śr. 15 cm |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Dowód zakupu | Faktura / paragon |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji |
Polska |
