Lampka nocna WIVARA LN1 GOLD E27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampka nocna WIVARA LN1 GOLD E27
✅ Lampka nocna WIVARA idealnie uzupełnia całą luksusową kolekcję oświetlenia dekoracyjnego, która emanuje bogactwem i unikalnością.
✅ Niezwykle eleganckie i pełne gracji, idealnie pasujące do wnętrz o klasycznym i tradycyjnym charakterze.
✅ Dodają one pomieszczeniom szyku i klasy, a szklane mleczne klosze pięknie komponują się z obfitą konstrukcją, tworząc wyjątkową i harmonijną całość.
✅ Będzie idealna do salonu lub sypialni gdzie doskonale spełni swoją funkcję.
✅ Dostępna w wersji białej lub złotej.
✅ To polski produkt, który gwarantuje najwyższą jakość wykonania.

| Materiał dominujący | Szkło, metal |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Wysokość | 50 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Szerokość podstawy | 15 cm |
| Wysokość regulowana | Nie |
| Rodzaj żarówki | E27 (duży gwint) |
| Ilość żarówek | 1-punkt |
| Maksymalna moc żarówki | 15W |
| Osłona żarówki | Szkło |
| Klosz | 19x10 cm |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Dowód zakupu | Faktura / paragon |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |
