Lampka nocna abażurowa HILDE Biała
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampka nocna abażurowa HILDE Biała
✅ HILDE to lampka nocna z serii lamp abażurowych idealnych do nowoczesnych i klasycznych wnętrz.
✅ Doskonale pasują do salonu, sypialni i wszelkich loftowych pomieszczeń, tworząc niepowtarzalny nastrój.
✅ Lampka nocna HILDE doskonale spełnia swoją funkcję będąc jednocześnie pięknym elementem dekoracyjnym.
✅ Abażury wykonane z trwałego materiału o welurowej fakturze ze złotym środkiem.
✅ Prosta konstrukcja i elegancka kolorystyka.
✅ Produkt w 100% polski wykonany z materiałów najwyższej jakości.
| Materiał dominujący | Tkanina, metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Szerokość podstawy | 20 cm |
| Wysokość regulowana | Nie |
| Rodzaj żarówki | E27 (duży gwint) |
| Ilość żarówek | 1-punkt |
| Maksymalna moc żarówki | 15W |
| Osłona żarówki | Abażur |
| Abażur | 16x18 cm |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Dowód zakupu | Faktura / paragon |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |
