Lustro uchylne z rączką w bocznej ramie czarne 60/60 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lustro uchylne dla osób niepełnosprawnych w bocznej ramie, ze stali węglowej malowanej proszkowo na czarno. Rama lustra posiada wymiar 600 x 600 mm oraz została wykonana ze stalowej rurki o średnicy 25 mm i o grubości ścianki liczącej 1,5 mm. Natomiast lustrzana tafla posiada wymiar 546 x 440 mm, a grubość jej powłoki liczy 120 µ.
Prezentowane lustro jest przeznaczone do montażu ściennego w strefie umywalkowej. Istnieje możliwość regulacji kąta nachylenia zamontowanego lustra, co stanowi dodatkowe udogodnienie dla osób niepełnosprawnych. Do całości jest dołączona rączka.
Ważną informacją jest również to, iż do luster jest dołączona instrukcja obsługi i karta gwarancyjna. Ponadto, oferowane produkty ze stali nierdzewnej posiadają atest Polskiego Zakładu Higienicznego, Deklaracja zgodności CE oraz Krajową Deklarację Właściwości Użytkowych.
Cechy i zalety produktu:
- Wykonanie ze stali węglowej
- Powłoka antykorozyjna
- Czarne wykończenie
- Gładkie krawędzie zapobiegające przypadkowemu zahaczeniu, skaleczeniu się
- Możliwość regulacji kąta nachylenia
- Zestaw montażowy w komplecie
- Łatwe w utrzymaniu czystości
- Atest Polskiego Zakładu Higienicznego
- Deklaracja zgodności CE
- Krajowa Deklaracja Właściwości Użytkowych
| Materiał | Stal węglowa |
|---|---|
| Wykończenie | Czarne |
| Typ | Lustro uchylne w bocznej ramie |
| Wymiary | 600x600mm |
| Średnica rurki | Ø 25 mm |
| Grubość ścianki rurki | 1,5 mm |
| Średnica otworów | Ø 8 mm |
| Ilość otworów mocujących | 6 |
| W zestawie | Wkręty 6 x 70 mm, kołki 8 x 65 mm |
