Poręcz kątowa prawa 40/60 cm Ø 25 POŁYSK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Poręcz dla niepełnosprawnych kątowa prawa 40/60 cm Ø25 mm
Prezentowany produkt jest to wysokiej jakości poręcz wspomagająca osoby niepełnosprawne w pokonywaniu a wręcz likwidacji barier architektonicznych występujących w toaletach i łazienkach.
Poręcze są wykonane ze stali nierdzewnej AISI304 o średnicy rurki Ø25 mm
- Do zastosowania w strefie prysznicowej i wc
- Wykonana ze stali nierdzewnej AISI304
- Wariant wykończenia powierzchni PTP –polerowane
- Wysoka odporność na rdzę, korozję i niektóre kwasy
- Do stosowania w pomieszczeniach o dużej wilgotności (sauna, przebieralnie basenowe, inne miejsca użytku publicznego
- Maksymalny udźwig 120 kg
- Do montażu ściennego
- Zestaw montażowy (wkręty, podkładki, kołki rozporowe, zaślepki) w komplecie
- Łatwe w utrzymaniu czystości
- Produkt idealnie sprawdzający się w miejscach użytku publicznego
- Atest Polskiego Zakładu Higienicznego
- Deklaracja zgodności CE
- Krajowa Deklaracja Właściwości Użytkowych
| Materiał | Stal kwasoodporna AISI 304 |
| Wykończenie | Połysk PTP 132P |
| Typ poręczy | Kątowa prawa |
| Długość poręczy | 400 x 600 mm |
| Średnica rurki | Ø 25 mm |
| Grubość ścianki rurki | 1,5 mm |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Średnica otworów | Ø |
| Ilość otworów mocujących | 6 |
| W zestawie | Wkręty 6x60mm, kołki 10x60 mm |


