Poręcz kątowa prawa 60/110cm Ø 32mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Poręcz dla niepełnosprawnych kątowa prawa 60/110 cm
Prezentowana poręcz ma zastosowanie w strefie umywalkowej, prysznicowej oraz wc. Rurka służąca do jej wyprodukowania jest wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304 o średnicy 32 mm.Interesującym rozwiązaniem jest zastosowanie systemu zatrzaskowego w rozetach maskujących. Pozwala to zamontować rozety bez użycia kleju montażowego.
- Do zastosowania w strefie umywalkowej, prysznicowej oraz wc
- Wykonana z rurki o średnicy 32mm
- Wykonana ze stali nierdzewnej AISI304
- Dwa warianty wykończenia powierzchni (PSP –polerowane; PSM-satynowe)
- Wysoka odporność na rdzę, korozję i niektóre kwasy
- Do stosowania w pomieszczeniach o dużej wilgotności (sauna, przebieralnie basenowe, inne miejsca użytku publicznego)
- Gładkie powierzchnie
- Maksymalny udźwig 180 kg
- Do montażu ściennego
- Zestaw montażowy (wkręty, podkładki, kołki rozporowe, zaślepki) w komplecie
- Rozetki maskujące z systemem zatrzaskowym
- Łatwe w utrzymaniu czystości
- Atest Polskiego Zakładu Higienicznego
- Deklaracja zgodności CE
- Krajowa Deklaracja Właściwości Użytkowych
| Materiał | Stal kwasoodporna AISI 304 |
| Wykończenie | Połysk (PSP 134P) / Mat (PSM 134P) |
| Typ poręczy | Kątowa prawa |
| Długość poręczy | 600 x 1100 mm |
| Średnica rurki | Ø 32 mm |
| Grubość ścianki rurki | 1,5 mm |
| Maksymalne obciążenie | 180 kg |
| Średnica otworów | Ø 7 mm |
| Ilość otworów mocujących | 9 |
| W zestawie | Wkręty 6x65mm, kołki 8x65 mm |


