Poręcz kątowa prawa 60/40cm czarna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Poręcz kątowa prawa dla osób niepełnosprawnych długości 400x600mm, ogólnego zastosowania, wykonana z rurki ze stali węglowej malowanej proszkowo na czarno. Poręcz tego typu stosujemy w strefie: umywalkowej, prysznicowej i wc . Poręcz została wykonana z rury o średnicy 25 mm i grubości ścianki rury liczącej 1,5 mm. Maksymalnym udźwigu uchwytu wynosi 180 kg. Odległość poręczy od ściany do środka rurki wynosi 90 mm.
Dodatkowo, do każdej poręczy jest dołączony zestaw montażowy (w skład którego wchodzą m.in. wkręty, podkładki, kołki rozporowe, zaślepki) oraz instrukcja obsługi i karta gwarancyjna. Oferowane poręcze posiadają atest Polskiego Zakładu Higienicznego, Deklaracja zgodności CE oraz Krajową Deklarację Właściwości Użytkowych.
Cechy i zalety produktu:
- Poręcz została wykonana ze stali węglowej
- Powłoka antykorozyjna
- Wykończenie, czarny lakier
- Podkładki silikonowe niwelujące nierówności
- Gładkie krawędzie zapobiegające przypadkowemu zahaczeniu, skaleczeniu się
- Maksymalny udźwig 180 kg
- Zestaw montażowy w komplecie
- Łatwe w utrzymaniu czystości
- Atest Polskiego Zakładu Higienicznego
- Deklaracja zgodności CE
- Krajowa Deklaracja Właściwości Użytkowych
| Materiał | Stal węglowa |
|---|---|
| Wykończenie | Malowana proszkowo na kolor czarny |
| Rodzaj powłoki | Farba poliestrowa |
| Grubość powłoki | 120 µ |
| Typ poręczy | Kątowa prawa |
| Długość poręczy | 600x400 mm |
| Średnica rurki | Ø 25 mm |
| Grubość ścianki rurki | 1,5 mm |
| Maksymalne obciążenie | 180 kg |
| Ilość otworów mocujących | 6 |
