Poręcz kątowa ścienna 135° 335mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Poręcz dla niepełnosprawnych kątowa 135° ścienna 335mm
- Do zastosowania uniwersalnego
- Wykonana z rurki o średnicy 32mm
- Wykonana ze stali nierdzewnej AISI304
- Dwa warianty wykończenia powierzchni (PSP –polerowane; PSM-satynowe)
- Wysoka odporność na rdzę, korozję i niektóre kwasy
- Gładkie powierzchnie
- Maksymalny udźwig 180 kg
- Zestaw montażowy (wkręty, podkładki, kołki rozporowe, zaślepki) w komplecie
- Łatwe w utrzymaniu czystości
- Atest Polskiego Zakładu Higienicznego
- Deklaracja zgodności CE
- Krajowa Deklaracja Właściwości Użytkowych
| Materiał | Stal kwasoodporna AISI 304 |
| Wykończenie | Połysk (PSP 685S)/ Mat (PSM 685S) |
| Typ poręczy | kątowa |
| Długość poręczy | 350 x 350 mm |
| Średnica rurki | Ø 32 mm |
| Grubość ścianki rurki | 1,5 mm |
| Maksymalne obciążenie | 180 kg |
| Średnica otworów | Ø 7 mm |
| Ilość otworów mocujących | 6 |
| W zestawie | Wkręty 6x65mm, kołki 8x65 mm |
