Poręcz łukowa stała podłogowa 60cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Poręcz dla niepełnosprawnych łukowa stała podłogowa 60cm Ø32
Prezentowana poręcz jest poręczą stałą przystosowaną do podłogowego montażu. Stanowi idealną pomoc przy podpieraniu i podnoszeniu się. Może również służyć jako pomoc w przemieszczaniu się do WC lub natrysku.
- Do zastosowania w ogólnodostępnych toaletach i prywatnych łazienkach
- Wykonana z rurki o średnicy 32mm
- Wykonana ze stali nierdzewnej AISI304
- Dwa warianty wykończenia powierzchni (PSP –polerowane; PSM-satynowe)
- Wysoka odporność na rdzę, korozję i niektóre kwasy
- Do stosowania w pomieszczeniach o dużej wilgotności (sauna, przebieralnie basenowe, inne miejsca użytku publicznego)
- Gładkie powierzchnie
- Maksymalny udźwig 120 kg
- Do montażu podłogowego
- Zestaw montażowy (wkręty, podkładki, kołki rozporowe, zaślepki) w komplecie
- Nakrętki kołpakowe ze stali nierdzewnej
- Łatwe w utrzymaniu czystości
- Atest Polskiego Zakładu Higienicznego
- Deklaracja zgodności CE
- Krajowa Deklaracja Właściwości Użytkowych
| Materiał | Stal kwasoodporna AISI 304 |
| Wykończenie | Połysk (PSP 760S) / Mat (PSM 760S) |
| Typ poręczy | Stała, łukowa, podłogowa |
| Długość poręczy | 600 mm |
| Średnica rurki | Ø 32 mm |
| Grubość ścianki rurki | 1,5 mm |
| Wymiary podstawy mocującej | 160 x 240 mm |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Średnica otworów | Ø 10 mm |
| Ilość otworów mocujących | 6 |
| W zestawie | Wkręty 8x100mm, kołki 12x100 mm |


