Poręcz łukowa uchylna 80 cm Ø32 BIAŁA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Poręcz dla niepełnosprawnych łukowa uchylna 80 cm Ø32 mm BIAŁA
Prezentowany produkt jest to wysokiej jakości poręcz wspomagająca osoby niepełnosprawne oraz wszystkie te, które mają potrzebę wsparcia ruchowego, w pokonywaniu a wręcz likwidacji barier architektonicznych występujących w toaletach i łazienkach.
Poręcze są wykonane z wysokiej jakości stali węglowej, emaliowanej proszkowo na biało o średnicy rurki Ø32 mm
- Do zastosowania w strefie łazienkowej
- Wykonana z wysokiej jakości stali węglowej
- Wariant wykończenia powierzchni - emaliowana proszkowo na biało
- Podkładki silikonowe niwelujące wszelkie nierówności powierzchni
- Zaślepki zasłaniające śruby
- Maksymalny udźwig 120 kg
- Do montażu ściennego
- Zestaw montażowy (wkręty, podkładki, kołki rozporowe, zaślepki) w komplecie
- Łatwe w utrzymaniu czystości
- Produkt idealnie sprawdzający się w miejscach użytku publicznego
- Atest Polskiego Zakładu Higienicznego
- Deklaracja zgodności CE
- Krajowa Deklaracja Właściwości Użytkowych
| Materiał | Stal węglowa |
| Wykończenie | Malowana proszkowo na kolor biały |
| Rodzaj powłoki | Farba poliestrowa |
| Grubość powłoki | 120 µ |
| Typ poręczy | Łukowa uchylna |
| Długość poręczy | 800 mm |
| Średnica rurki | Ø 32 mm |
| Wymiary podstawy mocującej | 120 x 220 mm |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Średnica otworów | Ø 6,5 mm |
| Ilość otworów mocujących | 6 |
| W zestawie | Wkręty 6x60mm, kołki 10x60 mm |


