Poręcz łukowa uchylna podłogowa 60cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Poręcz dla niepełnosprawnych łukowa uchylna podłogowa 60cm Ø32
Prezentowana poręcz jest poręczą uchylną umożliwiającą jej swobodne odchylanie do góry. Stanowi przez to idealną pomoc przy podpieraniu i podnoszeniu się. Może również służyć jako pomoc w przemieszczaniu się do WC lub natrysku.
- Do zastosowania w ogólnodostępnych toaletach i prywatnych łazienkach
- Wykonana z rurki o średnicy 32mm
- Wykonana ze stali nierdzewnej AISI304
- Dwa warianty wykończenia powierzchni (PSP –polerowane; PSM-satynowe)
- Wysoka odporność na rdzę, korozję i niektóre kwasy
- Do stosowania w pomieszczeniach o dużej wilgotności (sauna, przebieralnie basenowe, inne miejsca użytku publicznego)
- Gładkie powierzchnie
- Maksymalny udźwig 120 kg
- Do montażu podłogowego
- Zestaw montażowy (wkręty, podkładki, kołki rozporowe, zaślepki) w komplecie
- Nakrętki kołpakowe ze stali nierdzewnej
- Łatwe w utrzymaniu czystości
- Atest Polskiego Zakładu Higienicznego
- Deklaracja zgodności CE
- Krajowa Deklaracja Właściwości Użytkowych
| Materiał | Stal kwasoodporna AISI 304 |
| Wykończenie | Połysk (PSP 760) / Mat (PSM 760) |
| Typ poręczy | Uchylna, łukowa, podłogowa |
| Długość poręczy | 600 mm |
| Średnica rurki | Ø 32 mm |
| Grubość ścianki rurki | 1,5 mm |
| Wymiary podstawy mocującej | 160 x 240 mm |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Średnica otworów | Ø 10 mm |
| Ilość otworów mocujących | 6 |
| W zestawie | Wkręty 8x100mm, kołki 12x100 mm |


