Poręcz prosta pionowa długość 160 cm Ø 32mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Poręcz dla niepełnosprawnych prosta pionowa 160cm Ø32 mm
- Do zastosowania w strefie prysznicowej i wc
- Wykonana ze stali nierdzewnej AISI304
- Dwa warianty wykończenia powierzchni (PSP –polerowane; PSM-satynowe)
- Wysoka odporność na rdzę, korozję i niektóre kwasy
- Gładkie krawędzie zapobiegające przypadkowemu skaleczeniu
- Maksymalny udźwig 180 kg
- Do montażu ściennego
- Rozety maskujące z systemem zatrzaskowym
- Zestaw montażowy (wkręty, podkładki, kołki rozporowe, zaślepki) w komplecie
- Łatwe w utrzymaniu czystości
- Atest Polskiego Zakładu Higienicznego
- Deklaracja zgodności CE
- Krajowa Deklaracja Właściwości Użytkowych
| Materiał | Stal kwasoodporna AISI 304/ 304L |
| Wykończenie | Połysk (PSP 430)/ Mat (PSM 430) |
| Typ poręczy | Prosta |
| Długość poręczy | 1600 mm |
| Średnica rurki | Ø 32 mm |
| Grubość ścianki rurki | 1,5 mm |
| Maksymalne obciążenie | 180 kg |
| Średnica otworów | Ø 7mm |
| Ilość otworów mocujących | 9 |
| W zestawie | Wkręty 6x70mm, kołki 8x65 mm |
