Poręcz ściana podłoga prawa 75/80cm Ø 32mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Poręcz dla niepełnosprawnych ściana podłoga prawa 75/80 cm
Prezentowana poręcz ma zastosowanie w strefie wc. Rurka służąca do jej wyprodukowania jest wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304 o średnicy 32 mm.Interesującym rozwiązaniem jest zastosowanie systemu zatrzaskowego w rozetach maskujących. Pozwala to zamontować rozety bez użycia kleju montażowego.
- Do zastosowania w strefie wc
- Wykonana z rurki o średnicy 32mm
- Wykonana ze stali nierdzewnej AISI304
- Dwa warianty wykończenia powierzchni (PSP –polerowane; PSM-satynowe)
- Wysoka odporność na rdzę, korozję i niektóre kwasy
- Do stosowania w pomieszczeniach o dużej wilgotności (sauna, przebieralnie basenowe, inne miejsca użytku publicznego)
- Gładkie powierzchnie
- Maksymalny udźwig 180 kg
- Do montażu ściennego
- Zestaw montażowy (wkręty, podkładki, kołki rozporowe, zaślepki) w komplecie
- Rozetki maskujące z systemem zatrzaskowym
- Łatwe w utrzymaniu czystości
- Atest Polskiego Zakładu Higienicznego
- Deklaracja zgodności CE
- Krajowa Deklaracja Właściwości Użytkowych
| Materiał | Stal kwasoodporna AISI 304 |
| Wykończenie | Połysk (PSP 177P) / Mat (PSM 177P) |
| Typ poręczy | Ścienno podłogowa prawa |
| Długość poręczy | 750 x 800 mm |
| Średnica rurki | Ø 32 mm |
| Grubość ścianki rurki | 1,5 mm |
| Maksymalne obciążenie | 180 kg |
| Średnica otworów | Ø 7 mm |
| Ilość otworów mocujących | 9 |
| W zestawie | Wkręty 6x65mm, kołki 8x65 mm |


