Przewijak dla niemowląt poziomy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oferowane przez nas przewijaki bardzo ułatwiają opiekę nad dziećmi w miejscach użyteczności publicznej. Wyprofilowana konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo dziecka a pasek zabezpiecza przed przypadkowym zsunięciem się dziecka z przewijaka. Materiał z którego przewijak został wykonany – poliuretan – ma właściwości antybakteryjne dzięki czemu powierzchnia jest łatwa w utrzymywaniu czystości i bezpieczna nawet dla najmłodszych dzieci. W pionowej części znajdują się przegrody – dystrybutory chusteczek dla wygodniejszego korzystania z przewijaków. Dzięki składanej konstrukcji przewijak nie zabiera dużo miejsca w pomieszczeniu dla matki z dzieckiem.
Cechy i zalety produktu:
- wysoka estetyka
- wykonany z antybakteryjnego tworzywa
- łatwe w utrzymaniu w czystości
- duża pomoc dla matek z dziećmi
| Materiał | Poliuretan |
|---|---|
| Wykończenie | Białe |
| Wykonanie | Poziome |
| Wytrzymałość | 21 kg |
| Wymiary otwarty | 871 x 390 x 446 mm |
| Wymiary zamknięty | 871 x 390 x 90 mm |
| Waga | 6 kg |
| Montaż | Naścienny |
| W komplecie | Zestaw montażowy, kluczyk |
