Suszarka basenowa do włosów z wężem 1000W Stal nierdzewna Połysk
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Profesjonalna suszarka basenowa, obudowa wykonana ze stali nierdzewnej, wykończenie w połysku, wyposażona w elastyczny wąż dzięki czemu osoby dorosłe i dzieci mają łatwiejszy komfort użytkowania. Idealna do zastosowania w ośrodkach sportowych i basenach.
Cechy i zalety produktu:
- Ergonomiczna, prostota i wygodna dla wszystkich
- Nowy silnik o długiej wytrzymałości z czujnikiem przegrzania
- Wytrzymała, konstrukcja wandaloodporna ze stali nierdzewnej
- System modułowy dla szybszej konserwacji
- Małe gabaryty
- Uruchamiana przyciskiem z automatycznym wyłączeniem
| Obudowa | Stal nierdzewna AISI 304 |
|---|---|
| Wykończenie | Połysk |
| Działanie | Na przycisk |
| Wymiary | 298 x 580 x 270 mm |
| Napięcie | 220 – 240 V, 50/60 Hz |
| Moc całkowita | 1000 W |
| Moc grzałki | 750 W |
| Moc silnika | 250 W |
| Poziom głośności | 64 dB |
| Przepływ powietrza | 1300 l/min. (78m³/h) |
| Prędkość powietrza | 87,2 km/h |
| Temperatura wylotu powietrza | 50 °C |
| Klasa energetyczna | IP21 |
| Standardy | CE, TÜV-GS, EMV, EMC, EMF, ICIM, UL, PCT, RoHS, REACH, WEEE, PAH/ZEK |
| Gwarancja | 2 LATA |
