Termostatyczna bateria czasowa na przycisk 9008T
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Termostatyczna bateria czasowa na przycisk 9008T to produkt, który został wykonany z mosiądzu pokrytego chromem. Oferowana bateria posiada wbudowany mieszacz dzięki czemu użytkownik może samodzielnie zmienić temperaturę wody.
Co więcej, w modelu 9008T zastosowano nowoczesny termostatyczny zawór rozprężny TMV3. Zawory serii TMV są używane w ogólnym chłodnictwie, znajdują zastosowanie w urządzeniach z jednym lub kilkoma obiegami chłodniczymi.
Całość posiada zabezpieczenie w postaci zablokowania maksymalnej temperatury wody - do 38°C z możliwością regulacji.
Bateria 9008T została wyposażona w dwa przyłącza 1/2". Pojedynczy przepływ wody trwa 15 sekund ± 3 sekund ( w zależności od wprowadzonych ustawień). Ciśnienie robocze jakie bateria 9008T obsługuje to 1-5 barów, przy czym rekomendowane to 2-4 bary. Co więcej, do całości są dołączone zawory zwrotne oraz filtry sitkowe.
Cechy i zalety produktu:
- Korpus wykonany z mosiądzu pokrytego chromem
- System, który zamyka przepływ wody po upływie 15 sekund przy ciśnieniu 3 barów.
- Wbudowany, termostatyczny zawór rozprężny TMV3
- Maksymalna temperatura 38°C (ustawienie fabryczne - istnieje możliwość regulacji)
- Wbudowane zawory zwrotne z ogranicznikiem przepływu wody 9 l/m
- Wbudowane filtry
- Wyjątkowa trwałość i niezawodność
- Produkt w całości wykonany w Unii Europejskiej
- Prosta obsługa
- Łatwy montaż
| Przyłącze | 2 x 1/2" |
|---|---|
| Mieszacz | Tak |
| Wykonanie | Mosiądz pokryty chromem |
| Czas przepływu wody | Około 8-15 sekund ± 5 sekunda |
| Uruchamianie | Na przycisk, czasowe |
| Temperatura wody (podłączeniowa) | 5-60°C |
| Ciśnienie wody | Min 1 bar - Max 5 bar |
| Reduktor ciśnienia wody | do 9l/min |
