Whitenergy Żarówka LED|9xSMD2835|A60|E27|10W|806lm|Ciepła biała|Mleczna| 180°
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
· Barwa światła: 3000 [K]
· Gwint: E27
· Kąt wiązki: 180 [°]
· Kolor światła: Ciepły biały
· Kształt: A60
· Moc: 10[W]
· Napięcie: 175-250 [V]
· Odpowiednik żarówki: 60 [W]
· Rodzaj klosza: Mleczny
· Strumień świetlny: 806 [lm]
· Typ: LED
Współczynnik oddawania barw (CRI): >80 [Ra]
Dane techniczne
| Kształt | A60 |
| Moc | 10W |
| Napięcie | 175-250V |
| Odpowiednik żarówki | 60W |
| Barwa światła | 3000K |
| Rodzaj klosza | Mleczny |
| Gwint | E27 |
| Strumień świetlny | 806lm |
| Kąt wiązki | 180 |
| Typ | LED |
| Kolor światła | Ciepły biały |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | >80RA |
